Технічна інформація про Nissan Новий Juke

ГОТОВИЙ ДО БІЛЬШОГО
НОВИЙ NISSAN JUKE

РОЗМІРИ НОВОГО NISSAN JUKE

Новий Nissan JUKE створений для того, щоб відповідати вашому стилю життя: він більший і просторіший, ніж попередній Nissan JUKE, і може перевозити більше багажу, ніж будь-коли. Дізнайтеся більше про розміри та технічні характеристики нового Nissan JUKE.

4210 ММ

A — ЗАГАЛЬНА ДОВЖИНА


2636 ММ

B — КОЛІСНА БАЗА


1983 ММ

C — ЗАГАЛЬНА ШИРИНА

(З ДЗЕРКАЛАМИ)


1595 ММ

D — ЗАГАЛЬНА ВИСОТА


ОБ'ЄМ БАГАЖНИКА

422 Л

(БЕЗ ЗАПАСНОГО КОЛЕСА)


1305 Л

МАКСИМАЛЬНИЙ ОБ'ЄМ БАГАЖНИКА РАЗОМ ЗІ СКЛАДЕНИМИ СИДІННЯМИ ДРУГОГО РЯДУ

ХОЧЕТЕ ПОБАЧИТИ ВРАЖАЮЧИЙ ВНУТРІШНІЙ ПРОСТІР НОВОГО NISSAN JUKE?

ДВИГУН І КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

Новий Nissan JUKE — це якісно нові технічні характеристики завдяки легкому та водночас потужному бензиновому турбодвигуну. Удосконалена система зниження тертя і турбокомпресор з електронним управлінням забезпечують миттєву реакцію, в той час як ЕКО-режим дозволяє значно скоротити витрати пального. Вибирайте між 6-ступінчастою механічною коробкою передач або вдосконаленою новою автоматичною 7-ступінчастою коробкою передач DCT з подвійним зчепленням Dual Clutch Transmission.


DIG-T

БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН114 К.С.

ПОТУЖНІСТЬ180 НМ

МАКСИМАЛЬНИЙ КРУТНИЙ МОМЕНТ6-СТУПІНЧАСТА МЕХАНІЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

Відчуйте дорогу по-справжньому. 6-ступінчаста механічна коробка передач нового Nissan JUKE вирізняється швидкою реакцією при перемиканні передач, завдяки чому кожна поїздка приносить лише задоволення.

7-СТУПІНЧАСТА АВТОМАТИЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ З ПОДВІЙНИМ ЗЧЕПЛЕННЯМ (DCT)

Миттєва реакція. 7-ступінчаста коробка передач нового Nissan JUKE з подвійним зчепленням (DCT) працює як традиційний автомат, забезпечуючи легке водіння. DCT відрізняється бездоганною реакцією, забезпечуючи плавне і швидке перемикання та високу якість їзди.

ПЕРЕМИКАЧІ НА КЕРМІ

Миттєве перемикання передач. Вдосконалена 7-ступінчаста трансмісія DCT нового Nissan JUKE оснащена перемикачами, встановленими на кермі, що дозволяє змінювати передачі, не відриваючи рук від керма.

ЕКО-РЕЖИМ / СПОРТИВНИЙ РЕЖИМ

Виберіть ECO для підвищення економічності, Standard — для кращого балансу між паливною економічністю і динамічністю, або Sport — для максимально гострих відчуттів.

ГОТОВИЙ ВМІСТИТИ ВСЕ НЕОБХІДНЕ

Новий Nissan JUKE — це доказ того, що ви можете змішувати задоволення з практичністю. Автомобіль був розроблений таким, щоб вам було легше складати та діставати свої речі, а також легко перевозити габаритний або громіздкий багаж, наприклад, меблі або валізи. Новий Nissan JUKE легко пристосовується до будь-якої ситуації.ПІДСКЛЯННИК СПЕРЕДУ


Ваша ранкова кава знаходиться біля вас, у спеціально відведеному місці.

ПІДЛОКІТНИК З МІСЦЕМ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ

Зручно та практично.

БАГАЖНА ПОЛИЦЯ


Використовуйте полиці та спеціальні роздільники для організації простору у вашому багажнику.


СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ТИСКУ В ШИНАХ (TPMS)

Невелике попередження може мати велике значення. Низький тиск в шинах може збільшити витрати пального, скоротити термін служби шин і значно вплинути на гальмівний шлях. Новий Nissan JUKE постійно стежить за всіма чотирма колесами і попередить вас, якщо тиск впаде в одній з ваших шин.

ШІСТЬ СТАНДАРТНИХ ПОДУШОК БЕЗПЕКИ

Шість подушок безпеки допомагають захистити пасажирів і водія від лобових зіткнень та ударів збоку.


ТЕХНОЛОГІЇ НА ВАРТІ ВАШОЇ БЕЗПЕКИ

Новий Nissan JUKE оснащений як передовими технологіями Nissan Intelligent Mobility, так і базовими функціями — подорожуйте безпечно з вбудованими подушками безпеки і контролем тиску в шинах.

детальніше про nissan intelligent mobility