Nissan LEAF


ЦІНА ВІД:
1 259 400 грн.

NISSAN LEAF

ВІДКРИЙТЕ ІНШИЙ РІВЕНЬ КЕРУВАННЯ

Nissan LEAF оснащений технологіями інтелектуального керування і заряджає вас відчуттям динамічної їзди. Повністю електричний Nissan LEAF — вираження Nissan Intelligent Mobility. [2]

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО Nissan Intelligent Mobility


ЯК ЗАРЯДЖАТИ NISSAN LEAF?

Зарядити Nissan LEAF надзвичайно просто. Від простого домашнього штекера до загальнодоступних швидких зарядних пристроїв — широкий вибір режимів зарядки означає, що ви можете підзарядитися де завгодно та коли завгодно.

ВАРІАНТ #1

ВДОМА, В ОФІСІ АБО В ДОРОЗІ

ЗАРЯДКА ЗМІННИМ СТРУМОМ (AC)

ПОВНИЙ ЗАРЯД БАТАРЕЇ NISSAN LEAF

7 ГОДИН 30 ХВИЛИН [4]

ДО 270 КМ [3]/p>

ВАРІАНТ #2

В ДОРОЗІ

ШВИДКА ЗАРЯДКА

ВІД 20% ДО 80% ЗАРЯДУ БАТАРЕЇ NISSAN LEAF

ПРИБЛИЗНО 60 ХВИЛИН

ШВИДКА ЗАРЯДКА [4]

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ДЕТАЛЬНІШЕ

CУЧАСНИЙ ДИЗАЙН

Завдяки чітким аеродинамічним лініям та фірмовій решітці V-Motion, Nissan LEAF виглядає настільки ж передовим, як і технології, що стоять за ним. Будь сміливим. Вирушай на пошуки пригод. Поринь у захоплення.

ПІДКОРЮЙТЕ НОВІ ВІДСТАНІ

Запас ходу до 270 км в змішаному циклі та до 389 км в міському циклі [3], швидка та проста зарядка, інноваційні технології, розроблені для збільшення автономності та заряду акумулятора — ще ніколи не було кращого часу «електрифікуватися». Керування 100% електромобілем означає, що натиснувши педаль акселератора, ви одразу поринаєте у захоплюючу подорож з плавним, миттєвим та повним прискоренням, яке ви можете отримати лише з електромобілем. Такі емоції ви отримуєте з Nissan.

 

 МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА NISSAN LEAF

 ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА NISSANCONNECT

 Nissan LEAF оснащений технологією NissanConnect [5], яка інформує, розважає та допомагає тримати все під контролем.

 ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО NISSANCONNECT

 СЛУЖБА ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ НА ДОРОГАХ NISSAN ASSISTANCE

МІСЦЯ ВИСТАЧИТЬ УСІМ
Хоча ззовні Nissan LEAF виглядає доволі компактним, насправді його простору без проблем вистачить для всіх ваших пасажирів, покупок та багажу. Дізнайтеся більше про розміри Nissan LEAF, а також решту технічних характеристик.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО РОЗМІРИ ТА ХАРАКТЕРИСТИКИ


    ГАРАНТІЯ 8 РОКІВ

    АБО

    160 000 КМ НА ВТРАТУ ЄМНОСТІ БАТАРЕЇ

    ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ


Авто відкрите до замовлення в EV-спеціалізованих офіційних дилерських центрах Nissan в Україні. Про наявність авто в салонах дізнавайтесь в EV-спеціалізованих офіційних дилерів Nissan в Україні. Зображення та описи наведені лише для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків та не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або можуть не входити до стандартної комплектації (доступні як додаткові опції).

* Під «100% технологічний електромобіль» мається на увазі автомобіль з повністю електричним двигуном з технологіями Nissan Intelligent mobility — E-Pedal, Інтелектуальний круїз-контроль, Інтелектуальна система екстреного гальмування, cистема моніторингу «сліпих зон» та інші вказані на Nissan.ua.

[2] Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. Робота деяких функцій може бути обмеженою за певних обставин та умов. Застосовуються обмеження швидкості та інші обмеження.

[3] Дані про запас ходу отримані в результаті лабораторних випробувань відповідно до законодавства ЄС і призначені для порівняння між різними типами транспортних засобів. Інформація не стосується конкретного окремого транспортного засобу і не є частиною пропозиції. Наведені цифри служать для порівняння; лише порівнюйте цифри з транспортними засобами, випробуваними за тими ж технічними процедурами. Показані запаси ходу, досягнуті за допомогою нової процедури випробування (WLTP). Дані, отримані після повного заряджання акумулятора. Дані можуть відрізнятися в залежності від багатьох факторів, таких як додаткове обладнання, стан батареї, клімат-контроль, технічне обслуговування, манера водіння та нетехнічні фактори, наприклад, погодні умови, фактичний маршрут тощо. Реальні результати можуть відрізнятися.

[4] Наведені цифри стосуються акумуляторів потужністю 40 кВт-год (LEAF). Час залежить від умов зарядки, включаючи тип і стан зарядного пристрою, температуру акумулятора, а також температуру навколишнього середовища в місці використання. Зазначено час швидкої зарядки за умови використання швидкого зарядного пристрою CHAdeMO. Nissan LEAF призначений для більшості щоденних поїздок і оснащений пристроями для захисту батареї під час повторних сеансів швидкої зарядки протягом короткого періоду часу. Період часу, необхідний для послідовних швидких зарядок, може бути збільшено, якщо температура батареї активує технологію захисту батареї.

[5] Щоб користуватися сервісами NissanConnect, вам потрібен обліковий запис користувача NissanConnect, а також вам треба зареєструватися та увійти до NissanConnect за допомогою свого імені користувача та пароля. Щоб скористатися додатком NissanConnect, вам потрібен смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android та SIM-карта з підключенням до інтернету, що надається вашим постачальником мобільного зв'язку. Робота всіх послуг залежить від покриття мобільної мережі. Підключення мобільного телефону для використання NissanConnect повинно здійснюватися лише тоді, коли автомобіль безпечно припаркований. Використання системи завжди повинно здійснюватися відповідно до правил дорожнього руху. Водії повинні використовувати систему лише тоді, коли це безпечно. Користувачі повинні усвідомлювати, що використання технології гучного зв'язку може відволікати від стеження за дорогою, що може знизити контроль над автомобілем. Виробник залишає за собою право запровадити оплату за користування сервісом NissanConnect. Функції доступні в залежності від комплектації. Android auto™ працює при наявності офіційного додатка Android Auto™ у смартфоні власника. Компанія ТОВ "Ніссан Мотор Україна" не відповідає за доступність офіційного додатка Android Auto™ в Україні.

Спеціальні пропозиції


ЦІНА ВІД:
{$product.price} грн.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

 • 17" легкосплавні диски
 • LED фари
 • Інтелектуальна система кругового огляду
 • Інтелектуальна педаль E-Pedal
 • Підігрів керма, передніх і задніх сидінь
 • Підтримка Apple CarPlay® / Google Android Auto®

NISSAN LEAF

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ

Якщо Ви або Ваші найближчі родичі є власниками автомобіля Nissan, то при покупці нового Nissan LEAF Ви можете отримати:

 • - 3% знижки від рекомендованої ціни нового Nissan LEAF*
 • - процентна ставка на 2% нижче спеціальних річних ставок за програмою Nissan Financial Services на обрану модель.
 • *З 11.05.2021 не враховуючи вартість фарби металік, комплекту килимків та набору автомобіліста.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМУ ЛОЯЛЬНОСТІ


  NISSAN FINANCIAL SERVICES

  ВІДСОТКОВІ СТАВКИ ЗНИЖЕНО З 19.11.2021

  УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ NISSAN FINANCIAL SERVICES [*]

  Первий взнос 1 рік 2 роки 3 роки 4 роки 5 років 6 років 7 років Одноразова комісія
  від 50% 0,01% 0,01% 0,01% 3,99% 3,99% 4,99% 4,99% 1,9%
  від 40% 0,01% 0,01% 3,99% 4,99% 4,99% 5,99% 5,99% 1,9%
  від 30% 0,01%** 3,99% 4,99% 5,99% 5,99% 5,99% 3,99% 1,9%
  від 20% 0,01%** 3,99% 5,99% 6,99% 6,99% 6,99% 5,99% 1,9%
  від 10% 0,01%** 3,99% 5,99% 6,99% 7,99% 7,99% 7,99% 1,9%

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО NISSAN FINANCIAL SERVICES


  ВІДСОТКОВІ СТАВКИ NISSAN SMART

  Перший внесок Термін кредитування, роки Річна процентна ставка, грн Залишкова вартість
  від 30% 3 4,99% 30%

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО NISSAN SMART


  * Акція триває з 1 до 30 листопада 2021 року в салонах офіційних дилерів Nissan на всій території України. Про деталі дізнавайтеся на сайті www.nissan.ua та за телефоном гарячої лінії 0 800 303 307. Безкоштовно з усіх стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

  Ви можете отримати кредит за програмою Nissan Financial Services для придбання автомобіля Nissan на наступних умовах: максимальний строк кредиту – 84 місяців, перший внесок – від 10% від вартості автомобіля, максимальна сума кредиту – 2 600 000 грн, процентна ставка – від 0,01% річних, одноразова комісія банку за видачу кредиту – 1,9% від суми кредиту, комісія за операції в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна – 750 грн. Реальна процентна ставка становить від 22,7% річних (розрахована виходячи із строку кредитування 24 місяці за процентною ставкою 3,99% річних, перший внесок – 10% від вартості авто, ануїтетний графік погашення, страхування КАСКО – 6,2%, страхування життя і здоров’я позичальника – 2,99% від суми кредиту, разова комісія за видачу кредиту – 1,9% від суми кредиту). Фактичне значення реальної річної процентної ставки за кредитом буде залежати від індивідуальних умов кредитування (суми кредиту, строку, спеціальних умов за продуктом тощо). Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення військової операції під керівництвом Об’єднаних сил. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua. Кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний №149 в Державному реєстрі банків. Замовником реклами кредитних послуг є АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».
  ** Інформація щодо ціни, обладнання, комплектації та характеристики автомобілів, а також інші дані, що вказані на сайті, можуть відрізнятись від актуальних. Компанія ТОВ "Ніссан Мотор Україна" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати дані, зазначені на сайті. Вказана на сайті ціна є рекомендованою роздрібною ціною. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерів Nissan в Україні. Не є публічною офертою. Дана інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов'язання компанії ТОВ "Ніссан Мотор Україна".
  Авто відкрите до замовлення в EV-спеціалізованих офіційних дилерських центрах Nissan в Україні. Про наявність авто в салонах дізнавайтесь в EV-спеціалізованих офіційних дилерів Nissan в Україні. Зображення та описи наведені лише для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків та не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або можуть не входити до стандартної комплектації (доступні як додаткові опції).

  Дизайн і аксесуари

  Дизайн і аксесуари


  Дизайн і аксесуари

  Nissan LEAF — це надсучасний дизайн як всередині, так і ззовні. Його аеродинамічний профіль і низький центр тяжіння забезпечують економічність і ефективність, в той час як його характерний профіль виділяє автомобіль серед інших.


  ВИРАЗНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

  Різкі, яскраві та ефективні. Світлодіодні фари забезпечують максимальну видимість для більш безпечної їзди в темну пору доби.

  САМОБУТНІ 17-ДЮЙМОВІ ДИСКИ

  Унікальні 17-дюймові легкосплавні диски прекрасно відтіняють динамічний, характерний зовнішній вигляд Nissan LEAF.

  ФІРМОВА РЕШІТКА РАДІАТОРА V-MOTION

  Решітка радіатора V-Motion відрізняє автомобілі Nissan від інших, а також забезпечує ідеальне розташування фар для максимальної видимості і більш чіткого огляду попереду.


  ВАРІАНТИ ОЗДОБЛЕННЯ ІНТЕР'ЄРУ NISSAN LEAF

  ЧОРНА ТКАНИНА

  СВІТЛО-СІРА ТКАНИНА


  СУЧАСНИЙ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ З ВІДТІНКОМ СИНЬОГО

  ВІДТОЧІТЬ СВІЙ СТИЛЬ ЗА ДОПОМОГОЮ NISSAN LEAF

  Салон Nissan LEAF спроектований повністю для водія. Він запрошує вас у свої надзручні сидіння та вражає своїми культовими синіми акцентами, а також тримає в межах досяжності все, що вам може знадобитися.

  D-ПОДІБНЕ КЕРМО

  Унікальне D-подібне кермо надає Nissan LEAF ще більш спортивного вигляду, до того ж, з ним значно легше сідати у сидіння водія.

  ВИТОНЧЕНІ СИНІ АКЦЕНТИ

  Культові сині акценти Nissan LEAF зустрічаються в багатьох елементах інтер'єру.

  СЕЛЕКТОР ПРИВОДУ NISSAN LEAF

  Вдосконалений селектор приводу Nissan LEAF має надзвичайно футуристичний дизайн.

  ЗРУЧНА ПАНЕЛЬ ПРИЛАДІВ

  Ідеально поєднуючи цифрові та аналогові технології, нова панель приладів дозволяє налаштувати необхідну інформацію під себе.


  ПЕРСОНАЛІЗУЙТЕ СВІЙ NISSAN LEAF

  ДОПОВНІТЬ NISSAN LEAF АКСЕСУАРАМИ

  Оригінальні аксесуари Nissan допоможуть вам зробити ваш Nissan LEAF дійсно особливим. З опціями для інтер'єру та екстер'єру дизайн Nissan LEAF одразу привертає увагу та задає нову планку.

  ФАРКОП

  Номер деталі: KE503-6W510

  13 фіксаторів

  Номер деталі: KE505-5F012

  ПАКЕТ ELEGANCE BLUE

  Бокова накладка

  Номер деталі: G68E0-5SK0A

  Накладка на задній спойлер

  Номер деталі: KE790-5S02B

  17" ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ, ТЕМНО-СІРІ З СИНЬОЮ СМУЖКОЮ

  Номер деталі: KE409-5SH30DS

  ЗАХИСНІ НАКЛАДКИ НА ПОРІГ З ПІДСВІЧУВАННЯМ

  Номер деталі: G6950-3NL0A

  ДВОСТОРОННІЙ КИЛИМОК В БАГАЖНИК (ОДНА СТОРОНА ГУМОВА / ОДНА СТОРОНА ВЕЛЮРОВА)

  Номер деталі KE965-5S0S1

  НАКЛАДКА НА ЗАДНІЙ СПОЙЛЕР, БЛАКИТНА

  Номер деталі: KE788-5SH1B

  ЗАХИСТ БАМПЕРА ТА ОРГАНАЙЗЕР ВАНТАЖУ З РОЗДІЛЬНИКОМ

  Захист бампера:

  Номер деталі: 999B1-8600C

  Органайзер вантажу з роздільником:

  Номер деталі: T99C2-5SA0A

  БРИЗКОВИКИ - ПЕРЕДНІЙ І ЗАДНІЙ КОМПЛЕКТ - ПЕРЛАМУТРОВИЙ БІЛИЙ

  Номер деталі: KE788-5SH1B

  АЛЮМІНІЄВИЙ ТРИМАЧ ДЛЯ БАГАЖНИКУ (МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ - 35 КГ)

  Номер деталі: KE730-5S510

  ЗАХИСНА НАКИДКА

  Номер деталі: KB691-5S000

  КОРПУС ДЗЕРКАЛА - БЛАКИТНИЙ

  Номер деталі: KE960-5S01B

  ВЕЛЮРОВІ КИЛИМКИ

  Номер деталі: G6950-3NL0A

  ЗАХИСНА НАКИДКА НА КРИШКУ ЗАРЯДНОГО ВІДСІКУ

  Номер деталі: KB691-5S000

  ЗАХИСНА ПЛІВКА ДЛЯ СЕНСОРНОГО ЕКРАНУ

  Номер деталі: KB691-5S000

  ТРИМАЧ ВЕЛОСИПЕДІВ НА ФАРКОП

  Номер деталі: KE738-70213

  ЗАХИСНА ПЛІВКА КРОМКИ НА 2 ДВЕРІ

  Номер деталі: KB537-90100

  АНТЕНА «ПЛАВНИК АКУЛИ» - ЧОРНА

  Номер детали: KE280-5SABC


  ЗРОБІТЬ СВОЮ ПОДОРОЖ ЩЕ КРАЩОЮ ЗА ДОПОМОГОЮ ПАКЕТУ ELEGANCE PACK

  Щоб зробити свій Nissan LEAF більш витонченим, вибирайте бокові смужки на двері та стильні дзеркала у блискучому хромі або культовому для електромобілів синьому. Елегантність криється в деталях

  ПАКЕТ ELEGANCE

  (Бокові смужки порогів + Накладка на кришку багажника + Корпуси бокових дзеркал)

  Номер деталі: KE600-5S00B

  Nissan Intelligent Mobility

  ВІДЧУЙТЕ СПРАВЖНЮ ЕЛЕКТРИЧНІСТЬ
  З Nissan Intelligent Mobility [1] ви завжди на зв'язку, почуваєтесь впевненіше та тримаєте все під контролем. Intelligent Mobility — ваш асистент в дорозі, який може запропонувати руку допомоги, коли ви потребуєте її найбільше. З його допомогою водіння стає більш природним, тож ви можете зосередитися на своїй подорожі. Відчуйте майбутнє вже зараз.


  ПРОДОВЖУЙТЕ РУХ ВПЕРЕД

  ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ НОВИЙ РІВЕНЬ КЕРУВАННЯ

  Nissan LEAF пропонує вам новий рівень керування, який здається настільки природним, що ви здивуєтеся, чому не перейшли на електромобіль раніше.

  ДВИГУН 150 К.С. / 110 КВТ

  Завдяки 100% миттєвому прискоренню, доступному 100% часу, Nissan LEAF надає вам можливість отримати всю необхідну потужність.

  ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ПЕДАЛЬ E-PEDAL

  Просто натисніть на інтелектуальну педаль Nissan e-Pedal для миттєвого прискорення та послабте натиск, щоб сповільнитися. Ви навіть можете тримати свій автомобіль на гірці, не торкаючись педалей. Також педаль гальма знаходиться на своєму звичному місці та забезпечить плавне гальмування і повний спокій.

  ДИНАМІЧНА КЕРОВАНІСТЬ З НИЗЬКИМ ЦЕНТРОМ ТЯЖІННЯ

  Акумуляторний блок, вбудований у підлогу, створює низький центр ваги для відмінної їзди і чудової керованості, та допомагає Nissan LEAF плавно проходити повороти.

  ТЕХНОЛОГІЇ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ ВСТУПАЮТЬ В ДІЮ
  Nissan LEAF пропонує набір функцій Nissan Intelligent Mobility, які за необхідності можуть вжити заходів та допомогти уникнути неприємностей. [1]


  ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ NISSAN (INTELLIGENT EMERGENCY BRAKING)

  Світ повен речей, що можуть відволікати. Ця система допомагає вам у заторах і на жвавих міських вулицях, контролюючи вашу швидкість та дистанцію з автомобілем попереду. Вона повідомить вам, якщо потрібно сповільнити хід, і автоматично активує гальма, щоб уникнути зіткнення або знизити силу удару з іншим транспортним засобом.  ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ NISSAN

  Інтелектуальний круїз-контроль Nissan підтримує стабільну швидкість руху, зберігаючи відстань між вами і автомобілем попереду.  ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ЗАПОБІГАННЯ ВИЇЗДУ ЗІ СМУГИ РУХУ (INTELLIGENT LANE INTERVENTION)

  Інтелектуальна система запобігання виїзду зі смуги руху Nissan натискає на гальма, щоб м'яко направити вас назад у центр вашої смуги, якщо виявить, що ви випадково почали виходити з неї.

  ТЕХНОЛОГІЇ ПІДВИЩЕННЯ ПОІНФОРМОВАНОСТІ ВОДІЯ ЗАВЖДИ НАПОГОТОВІ
  Незалежно від того, паркуєтеся ви чи рухаєтеся по дорозі, Nissan LEAF може стежити за оточенням навколо автомобіля. Таким чином, ви можете керувати з більшою впевненістю та більшою поінформованістю. [1]


  ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ (NISSAN AROUND VIEW MONITOR)

  Уявіть, що ви більше ніколи не будете шаркати колесами по бордюру. Завдяки чотирьом камерам, що створюють віртуальний 360° огляд вашого Nissan LEAF з висоти пташиного польоту, а також відображенням на екрані картинки попереду, позаду і збоку, парковка навіть в найтісніших місцях перестає бути проблемою. Система навіть проінформує вас про рухомі об'єкти поруч з вашим автомобілем.  ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ «СЛІПИХ» ЗОН NISSAN (BLIND SPOT WARNING)

  Система стежить за «сліпими» зонами та попереджає вас про автомобіль, який ви не можете побачити — щоб ви могли спокійно і безпечно змінювати смугу./span>  ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПЕРЕХРЕСНИЙ РУХ ПОЗАДУ (REAR CROSS TRAFFIC ALERT)

  Датчики навколо задньої частини Nissan LEAF попереджають вас про наближення транспортних засобів з будь-якої сторони. Це наче мати очі на потилиці.


  ТЕХНОЛОГІЇ ДИНАМІЧНОГО КЕРУВАННЯ (DYNAMIC DRIVE TECHNOLOGIES) РОБЛЯТЬ КЕРУВАННЯ БІЛЬШ ПЛАВНИМ

  Nissan LEAF використовує технологію, що, наче магічна паличка, допомагає впоратися з лежачими поліцейськими, різкими поворотами і пагорбами, та зробити кожну поїздку більш плавною і комфортною. [1]

  ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА АКТИВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ПЛАВНОСТІ ХОДУ (INTELLIGENT RIDE CONTROL)

  Щойно ви заїжджаєте на лежачий поліцейський, інтелектуальна система активного регулювання плавності ходу активує гальма і регулює крутний момент двигуна для збільшення плавності ходу.

  ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ТРАЄКТОРІЇ РУХУ (INTELLIGENT TRACE CONTROL)

  Інтелектуальна система контролю траєкторії руху зчитує ситуацію на дорозі і може гальмувати кожним колесом окремо, забезпечуючи плавне проходження поворотів. Тож навіть на поворотах ви тримаєте все під контролем.

  СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ РУСІ ВГОРУ (HILL HOLD ASSIST)

  Система допомагає утримати автомобіль від скочування, коли ви рухаєтесь по схилу. Вона утримує тиск в гальмах, щоб ви мали достатньо часу для переключення з педалі гальма на педаль акселератора.

  Запас ходу і заряджання

  ПОДОРОЖУЙТЕ
  СМІЛИВО

  СКІЛЬКИ NISSAN LEAF МОЖЕ ПРОЇХАТИ

  Запас ходу і заряджання

  ДО 270 КМ [1]
  В ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ (МІСТО + ТРАСА)
  НА ОДНОМУ ЗАРЯДІ БАТАРЕЇ

  ДО 389 КМ [1]
  В МІСЬКОМУ ЦИКЛІ 
  НА ОДНОМУ ЗАРЯДІ БАТАРЕЇ

  NISSAN LEAF: В МІСТІ — ЯК ВДОМА

  Потужність 150 к.с., нуль викидів, технологія інтелектуальної педалі e-Pedal — все це робить керування автомобілем більш легким та безпечним, і тому Nissan LEAF ідеально підходить для коротких поїздок на роботу та по місту.

  ЯК МОЖНА ЗБІЛЬШИТИ ЗАПАС ХОДУ?

  Ваша автономність (відстань, яку ви можете проїхати між підзарядками батареї) може залежати від вашої манери керування:

  ЗБІЛЬШУЙТЕ СВІЙ ЗАПАС ХОДУ

  Nissan LEAF пропонує два режими водіння, для збільшення запасу ходу і максимального використання можливостей вашого електромобіля.

  РЕЖИМ «B»: ВІДНОВЛЕННЯ ЕНЕРГІЇ ЗАВДЯКИ ГАЛЬМУВАННЮ

  Серйозно налаштовані збільшити свою автономність? Тоді активуйте режим «B». Він забезпечує більш рекуперативне гальмування, яке заряджає акумулятор без зменшення потужності двигуна.

  РЕЖИМ «ECO»

  Виберіть режим «ECO», щоб обмежити потужність двигуна і заощадити енергію. Він також дещо збільшує рекуперативне гальмування, щоб збільшити вашу автономність. Щоб отримати максимальний кілометраж від вашого Nissan LEAF, використовуйте режими «B» і «ECO» одночасно.

  ЯК ЗАРЯДИТИСЯ

  ЛЕГКА ЗАРЯДКА ЗРУЧНИМ ДЛЯ ВАС СПОСОБОМ

  Є кілька способів зарядити ваш Nissan LEAF. Вдома та на роботі більшість власників електромобілів вибирають зарядний пристрій змінного струму. В дорозі? Наразі активно розвивається мережа загальнодоступних зарядних станцій, крім того, зростає кількість швидких зарядних пристроїв, що забезпечують швидке заряджання до 80% ємності всього за 60 хвилин.

  ВАРІАНТ №1

  ЗАРЯДКА ЗМІННИМ СТРУМОМ: ВДОМА, В ОФІСІ АБО В ДОРОЗІ

  Два зарядних кабелі забезпечують всі необхідні варіанти зарядки, вдома або в дорозі. За допомогою домашнього зарядного кабелю ви можете підключитися до звичайної розетки на 220V та легко зарядитися за ніч практично де завгодно. Кабель 240V Type1 підключається до спеціального зарядного пристрою змінного струму вдома, на роботі або в дорозі.

  7 ГОД 30 ХВ

  ПОВНА ЗАРЯДКА БАТАРЕЇ NISSAN LEAF, ЩОБ ПРОЇХАТИ ДО 270 КМ В ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ (МІСТО+ТРАСА) [1]

  ПІДКЛЮЧІТЬСЯ ДО ЗВИЧАЙНОЇ РОЗЕТКИ

  Класичний спосіб зарядки Вашого Nissan LEAF — це використовувати один з кабелів, що йдуть в комплекті. Просто підключіть його безпосередньо до стандартної домашньої розетки, де б ви не знаходилися.

  ПІДКЛЮЧІТЬСЯ ДО ЗАРЯДНОГО ОБЛАШТУВАННЯ ЗМІННОГО СТРУМУ

  Зарядіть свій Nissan LEAF на 100% менш ніж за 8 годин за допомогою професійно встановленого зарядного облаштування Nissan 7kw AC Charger.

  ВАРІАНТ №2

  ШВИДКА ЗАРЯДКА 480V: В ДОРОЗІ

  Найшвидший спосіб зарядки. Наразі налічується вже більше 300 [2] загальнодоступних станцій швидкої зарядки по всій Україні, тож ви можете без проблем підзарядитися під час більш тривалої подорожі.

  60 ХВИЛИН

  ШВИДКА ЗАРЯДКА БАТАРЕЇ NISSAN LEAF [3] ВІД 20% ДО 80% ЗАРЯДУ

  ВІД 20% ДО 80% ЗАРЯДУ БАТАРЕЇ ПРИБЛИЗНО ЗА 60 ХВИЛИН

  ППідключіть свій Nissan LEAF до швидкого зарядного пристрою CHAdeMO і отримайте від 20% до 80% заряду приблизно за 60 хвилин. Час зарядки може залежати від ряду факторів, будь ласка, дізнайтеся більше інформації нижче. [3]

  ДЕ І КОЛИ ЗАРЯДЖАТИСЯ

  ІДЕАЛЬНА ПОДОРОЖ — ЦЕ ПРОСТО

  Підзарядитися тепер можна швидко та легко завдяки великій кількості загальнодоступних зарядних станцій, що забезпечують різні варіанти зарядки.

  • Точки швидкої зарядки. Найшвидший спосіб зарядки. Щоб зарядити Nissan LEAF потрібно не більше часу, ніж на те, щоб перекусити та випити кави.
  • Громадські пункти зарядки. Вони можуть пропонувати безкоштовну або платну зарядку.
  • EV дилери Nissan. Ви можете отримати можливість зарядити свій Nissan LEAF у спеціалізованих дилерських центрах Nissan в Україні (за умови наявності зарядних пристроїв). Деталі уточнюйте у вибраного дилера.

  • ПІДЗАРЯДІТЬСЯ У EV ДИЛЕРА NISSAN ПОРУЧ З ВАМИ

   Хоча кількість громадських пунктів зарядки постійно зростає, EV-cпеціалізовані дилери Nissan також будуть раді допомогти вам підзарядити Nissan LEAF на своїй території, за умови наявності зарядних пристроїв. Деталі уточнюйте у вибраного дилера.

   МЕРЕЖА ЗАРЯДОК ЕЛЕКТРОМОБІЛЕЙ

   Nissan LEAF сумісний з зарядною мережею постійного струму CHAdeMO. На сьогоднішній день по всій країні налічується вже велика кількість сумісних швидких зарядних пристроїв. Майбутнє — за електротранспортом, тож мережа постійно розширюється.


   [1] Дані про запас ходу отримані в результаті лабораторних випробувань відповідно до законодавства ЄС і призначені для порівняння між різними типами транспортних засобів. Інформація не стосується конкретного окремого транспортного засобу і не є частиною пропозиції. Наведені цифри служать для порівняння; лише порівнюйте цифри з транспортними засобами, випробуваними за тими ж технічними процедурами. Показані запаси ходу , досягнуті за допомогою нової процедури випробування (WLTP). Дані, отримані після повного заряджання акумулятора. Дані можуть відрізнятися в залежності від багатьох факторів, таких як додаткове обладнання, стан батареї, клімат-контроль, технічне обслуговування, манера водіння та нетехнічні фактори, наприклад, погодні умови, фактичний маршрут тощо. Реальні результати можуть відрізнятися.

   [2] Кількість постійно оновлюється.

   [3] Наведені цифри стосуються акумуляторів потужністю 40 кВт-год (LEAF). Час залежить від умов зарядки, включаючи тип і стан зарядного пристрою, температуру акумулятора, а також температуру навколишнього середовища в місці використання. Зазначено час швидкої зарядки за умови використання швидкого зарядного пристрою CHAdeMO. Nissan LEAF призначений для більшості щоденних поїздок і оснащений пристроями для захисту батареї під час повторних сеансів швидкої зарядки протягом короткого періоду часу. Період часу, необхідний для послідовних швидких зарядок, може бути збільшено, якщо температура батареї активує технологію захисту батареї.

   [4] Підключення мобільного телефону для використання NissanConnect повинно здійснюватися лише тоді, коли автомобіль безпечно припаркований. Використовувати систему завжди потрібно відповідно до правил дорожнього руху. Водії повинні використовувати систему лише тоді, коли це безпечно. Користувачі повинні усвідомлювати, що використання технології гучного зв'язку може відволікати від стеження за дорогою, а це може знизити контроль над автомобілем. Виробник залишає за собою право запровадити оплату за користування сервісом NissanConnect.  Розміри та технічні характеристики

  ВИ БУДЕТЕ В ЗАХВАТІ ВІД
  ПРОСТОРУ ВСЕРЕДИНІ NISSAN LEAF

  РОЗМІРИ NISSAN LEAF

  A - ЗАГАЛЬНА ДОВЖИНА

  4490 mm

  B - КОЛІСНА БАЗА

  2700 мм

  C - ЗАГАЛЬНА ШИРИНА

  1790

  (З ДЗЕРКАЛАМИ)

  D - ЗАГАЛЬНА ВИСОТА

  1540 мм

  ОБ'ЄМ БАГАЖНИКА

  435

  ЛИТРІВ

  790 мм

  А - МАКСИМАЛЬНА ДОВЖИНА БАГАЖНИКА РАЗОМ ІЗ СКЛАДЕНИМИ СИДІННЯМИ ДРУГОГО РЯДУ

  1103 мм

  B - МАКСИМАЛЬНА ШИРИНА БАГАЖНИКА

  1176 л

  МАКСИМАЛЬНИЙ ОБ'ЄМ БАГАЖНИКА РАЗОМ ІЗ СКЛАДЕНИМИ СИДІННЯМИ ДРУГОГО РЯДУ

  ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ NISSAN LEAF

  Завдяки тому, що крутний момент доступний 100% часу, повністю електричний Nissan LEAF забезпечує моментальне, але плавне прискорення. Додайте потужність і ефективність, і ви завжди почуватиметесь впевнено та безпечно як на шосе, так і на дорогах міста. Дізнайтеся більше про технічні характеристики повністю електричних моделей Nissan LEAF.

  150 Л.С.

  МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

  320 НМ

  МАКСИМАЛЬНИЙ КРУТНИЙ МОМЕНТ

  7,9 СЕК

  ПРИСКОРЕННЯ 0-100 KM/ГОД

  БАГАЖНИК, ЗДАТНИЙ ЗАДОВОЛЬНИТИ ВСІ ВАШИ ПОТРЕБИ

  Незалежно від того, плануєте ви після обіду пограти в гольф або провести день на пляжі, Nissan LEAF вмістить все, що вам може знадобитись завдяки складаним 60/40 заднім сидінням та вражаючим розмірам багажника. Це робить Nissan LEAF автомобілем, що ідеально відповідає вашому стилю життя.

  СКЛАДАНІ ЗАДНІ СИДІННЯ

  Завдяки тому, що задні сидіння складаються практично в рівень з підлогою багажника, у вас не буде жодних проблем з розміщенням великих предметів, наприклад, велосипеду.

  РОЗДІЛЬНІ ЗАДНІ СИДІННЯ

  Перевозите пасажирів і великий багаж одночасно? Просто складіть одне з задніх сидінь, і місця вистачить всім.

  ВСІ СИДІННЯ ПІДНЯТІ

  З просторим багажником місця вистачить для будь-якого габаритного спорядження.

  ЗРУЧНА БАГАЖНА ПОЛИЦЯ

  Сховайте свої речі від сторонніх очей за допомогою багажної полиці, яка підіймається разом з дверцятами багажника під час відкриття.


  РОЗШИРЕНІ ФУНКЦІЇ БЕЗПЕКИ — ДЛЯ ВАШОГО СПОКОЮ

  Приготуйтеся до легкого, плавного руху. Передові технології Nissan мінімізують стрес, розважають та інформують вас, і навіть пропонують поради з водіння, які допоможуть покращити кожну поїздку. [1]

  6 ПОДУШОК БЕЗПЕКИ

  За допомогою шести подушок безпеки система Advanced Airbag System від Nissan підтримає вас у разі аварії.

  ДИНАМІЧНИЙ КОНТРОЛЬ АВТОМОБІЛЯ (VEHICLE DYNAMIC CONTROL)

  Щоб допомогти вам з керуванням, система контролю динаміки транспортного засобу (VDC) постійно стежить за вашим кермуванням і гальмуванням та компенсує надмірний або недостатній кут повороту знижуючи обороти двигуна та/або додає гальмівного тиску певним колесам. Система контролю тяги Traction Control System (TCS) реагує на ковзання переднього колеса миттєвим закриттям дросельної заслінки, що також допомагає вам зберігати контроль над керуванням.

  Комплектації та ціни

  NISSAN LEAF

  N-CONNECTA

  ЦЕНА ОТ:
  {$product.price} грн.
  Лімітований склад авто. Наявність автомобіля уточнюйте у офіційного дилера Nissan Фрунзе-Авто

  ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ

  • - 17" легкосплавні диски
  • - LED фари
  • - Інтелектуальна система кругового огляду
  • - Інтелектуальна педаль E-Pedal
  • - Підігрів керма, передніх і задніх сидінь
  • - Підтримка Apple CarPlay® / Google Android Auto® [1]


  Комплектації та ціни


  СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ

  • Інтелектуальна система екстреного гальмування (FEB)
  • Інтелектуальна система контролю рядності руху (LDW)
  • Інтелектуальна система запобігання виїзду із смуги руху (LI)
  • Система моніторингу «сліпих зон» (BSW)
  • Система попередження про перехресний рух позаду (CTA)
  • Система автоматичного перемикання дальнього світла на ближнє (HBA)
  • Інтелектуальна система контролю втоми водія (DAA)
  • Інтелектуальний круїз-контроль з обмежувачем швидкості
  • Інтелектуальна система кругового огляду з кольоровим дисплеєм (AVM)
  • Система розпізнавання рухомих об'єктів (MOD)
  • Інтелектуальна система регулювання плавності руху
  • Інтелектуальна система контролю траєкторії руху
  • Система контролю тиску в шинах
  • Система допомоги при старті вгору (HSA)
  • 6 подушок безпеки (фронтальні, бокові передні та шторки безпеки)
  • Передні ремені безпеки з регулюванням плечової точки по висоті
  • Система кріплення дитячих сидінь ISOFIX
  • Гальмівна система з ABS, Brake Assist та EBD
  • Система стабілізації автомобіля (ESP)
  • Попереджувальний звук для пішоходів
  • Сигналізатор про непристебнуті ремені безпеки
  • Ремкомплект


  ЕКСТЕР'ЄР

  • 17" легкосплавні диски
  • Хромовані зовнішні дверні ручки
  • Бокові дзеркала з повторювачами повороту
  • Антена «плавник акули»
  • Тонування задніх вікон
  • Задній спойлер
  • Блакитна вставка в структурі заднього бампера
  • Двотоновий кузов: контрастне виконання даху і зовнішніх дзеркал (платна опція)


  СВІТЛО І ВИДИМІСТЬ

  • LED фари
  • LED задні ліхтарі
  • LED денні ходові вогні
  • LED передні протитуманні фари
  • Система супровідного освітлення «Проведи мене додому»
  • Датчики дощу і світла
  • Внутрішньосалонне дзеркало заднього виду з автоматичним затемненням


  ІНТЕР'ЄР

  • Оздоблення салону чорного або бежевого кольору
  • Регулювання сидіння водія по висоті
  • Задні сидіння, що складаються в пропорції 60:40
  • Два підсклянники на центральній консолі
  • Передній центральний підлокітник
  • Шкіряне оздоблення керма
  • Кишені на спинках передніх сидінь
  • Набір допомоги водієві **
  • Килимки з подвійною синьою строчкою **


  МУЛЬТИМЕДІА

  • Аудіосистема із 6-ма динаміками
  • Bluetooth® / USB / AUX / 12V socket
  • 7" TFT кольоровий дисплей на панелі приладів
  • 8" сенсорний екран
  • Підтримка Apple CarPlay® / Google Android Auto®
  • Сервіси системи NissanConnect Services
  • Навігаційна система NissanConnect


  СПЕЦІАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

  • Система рекуперації енергії при гальмуванні
  • Дистанційне відкриття зарядного порту
  • Підсвічування зарядного порту
  • Кабель для зарядки
  • Роз'єм CHAdeMO 50 кВт
  • Система ефективного використання тепла для обігріву салону (HEAT PUMP)


  КОМФОРТ

  • Клімат-контроль
  • Регулювання рульової колонки по вильоту і висоті
  • Мультифункціональне кермо зі шкіряним оздобленням
  • Електросклопідйомники всіх дверей
  • Камера заднього виду
  • Бокові дзеркала з електрорегулюванням, обігрівом та функцією автоскладання
  • Система безключового доступу I-key
  • Кнопка запуску двигуна
  • Інтелектуальна педаль e-Pedal
  • Функція зміни режимів руху (Eco/В)
  • Підігрів керма
  • Підігрів передніх сидінь
  • Підігрів задніх сидінь

  Комплектації та ціни

  Трансмісія AT
  ЕЛЕКТРОМОТОР
  Тип Синхронний мотор
  Потужність, к.с. 150
  Максимальний крутний момент, Нм 320
  БАТАРЕЯ
  Тип Літій-іонна
  Місткість, кВт*год 40
  Напруга, В 350
  ЗАРЯДЖАННЯ
  Вбудований зарядний пристрій (інвертор), кВт 6,6
  Швидка зарядка, макс. кВт 50
  Зарядка від розетки, год 21
  Настінний зарядний пристрій 32А 7 год 30 хв
  Швидка зарядка від 20% до 80%, год 1
  ЗАПАС ХОДУ І ЕФЕКТИВНІСТЬ
  Ефективність, кВт*год / км 171
  Рівень викидів СО2, г / км 0
  Запас ходу - комбінований режим (WLTP), км 270
  Запас ходу - місто (WLTP), км 389
  Розгін від 0 до 100 км /год, с 7,9
  Максимальна швидкість, км / год 144
  КЕРМОВЕ УПРАВЛІННЯ
  Тип підсилювача Електропідсилювач
  Мінімальний радіус розвороту, м 5,5
  ГАЛЬМІВНА СИСТЕМА
  Передні гальма Вентильовані дискові 
  Задні гальма Вентильовані дискові 
  ПІДВІСКА
  Передня Незалежна, McPherson
  Задня Торсіонна
  КЛІРЕНС
  Мінімальний кліренс, мм 155
  МАСА
  Макс. споряджена маса, кг 1 640
  Повна маса, кг 1 995
  ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ
  Довжина, мм 4 490
  Ширина із відкритими дзеркалами, мм 2 030
  Висота, мм 1 540
  Колісна база, мм 2 700
  Багажне відділення
  Місткість (VDA), л 435


  Мультимедійна система

  ВИПРОБУЙТЕ НОВУ ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНУ СИСТЕМУ NISSANCONNECT

  ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ІНТЕГРАЦІЯ

  ТЕХНОЛОГІЯ, З ЯКОЮ ВЕСЬ СВІТ СТАЄ БЛИЖЧЕ

  Всередині вашого Nissan LEAF Nissan Intelligent Mobility™ інформує, розважає та допомагає залишатись на зв'язку. Перевірте свій запас ходу на цифровому інформаційному дисплеї, синхронізуйте сумісний смартфон, увімкніть музику, встановіть додатки і багато іншого. Все для того, аби перетворити кожну вашу поїздку на унікальний досвід. [1]

  8" СЕНСОРНИЙ ДИСПЛЕЙ

  Зручний у використанні та легкий для читання, великий сенсорний екран допомагає вам орієнтуватись у вашому маршруті, а також забезпечує повну інтеграцію зі смартфоном.

  BLUETOOTH®

  Телефонуйте і приймайте дзвінки або слухайте музику з телефону, тримаючи руки на кермі.

  ШВИДКА ЗАРЯДКА ПО USB

  Зручні USB-роз'єми означають, що ви можете підключити свій телефон і зарядити будь-який сумісний пристрій.

  ДОДАТОК «NISSANCONNECT SERVICES»

  Розроблений виключно для Nissan LEAF, додаток NissanConnect Services надає вам доступ до багатьох унікальних функцій вашого повністю електричного автомобіля. Більше технологій. Більше зручності. [2]

  КОНТРОЛЮЙТЕ ТЕМПЕРАТУРУ В САЛОНІ ДИСТАНЦІЙНО

  Хочете, щоб перед тим, як сісти в салон, температура в ньому була ідеальною? Просто налаштуйте її через додаток і вона буде такою, як треба, ще до того, як ви вирушите в подорож.

  АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІВЕНЬ ЗАРЯДУ

  Слідкуйте за своїм поточним рівнем заряду за допомогою інформації, що оновлюється щосекунди. І як тільки ваш Nissan LEAF буде повністю заряджений, він повідомить вам про це.

  КОНТРОЛЮЙТЕ СВІЙ ЗАПАС ХОДУ

  З оновленням інформації про запас ходу прямо на вашому смартфоні, ви завжди будете знати, скільки ви можете проїхати. [2]

  APPLE CARPLAY®

  Зустрітися з друзями? Побувати у нових місцях? Просто запитайте Siri®. Оснащений голосовим помічником Siri®, Apple CarPlay® зберігає ваші контакти, улюблені месенджери, бібліотеку iTunes®, плейлисти Apple Music®, мапи Apple Maps і багато іншого. Ви можете регулювати гучність та перемикати екрани навіть на кермі. Просто підключіть сумісний iPhone® за допомогою USB-кабелю і вирушайте. [2]/p>

  ANDROID AUTO™

  Дістаньтеся туди, куди вам потрібно, з Google Maps™ в якості вашого гіда і Google Play™ Music в якості музичного супроводу. Виберіть пісню, змініть пункт призначення або відповідайте на повідомлення тримаючи руки на кермі за допомогою сотень доступних голосових команд. [3]


  ТЕХНОЛОГІЯ, ЯКА ІНФОРМУЄ І РОЗВАЖАЄ

  ВСЯ НЕОБХІДНА ІНФОРМАЦІЯ — НА ВАШОМУ ДИСПЛЕЇ

  Завдяки інноваційному цифровому дисплею, який дозволяє налаштувати кожну деталь, ви завжди будете мати потрібну інформацію на приголомшливому кольоровому екрані.

  БОРТОВИЙ КОМПЬЮТЕР

  З оновленням інформації про запас ходу прямо на вашому смартфоні, ви завжди знатимете, скільки ви можете проїхати. [2]

  РІВЕНЬ ЗАРЯДУ

  З оновленням інформації про запас ходу прямо на вашому смартфоні, ви завжди знатимете, скільки ви можете проїхати. [2]

  НАВІГАЦІЯ

  Підключіть навігатора і отримайте детальні вказівки прямо на вашому дисплеї, поворот за поворотом.

  ЕКОНОМІЯ ЗАРЯДУ

  Відстежуйте рівень споживання енергії на кілометр для якіснішого управління.


  Зображення та описи наведені лише для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків та не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або можуть не входити до стандартної комплектації (доступні як додаткові опції).

  [1] Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. Робота деяких функцій може бути обмеженою за певних обставин та умов. Застосовуються обмеження швидкості та інші обмеження.

  [2] Щоб користуватися послугами NissanConnect, вам потрібен обліковий запис користувача NissanConnect, а також вам треба зареєструватися та увійти до NissanConnect за допомогою свого імені користувача та пароля. Щоб скористатися безкоштовним додатком Nissan Connect App, вам потрібен смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android та SIM-карта з підключенням до інтернету. Робота всіх послуг залежить від покриття мобільної мережі.

  На чутливість і використання функцій може вплинути поганий сигнал зв’язку в автомобілі. Для оптимальних результатів переконайтеся, що ваш автомобіль перебуває в мережі з хорошим покриттям.

  Підключення мобільного телефону для використання NissanConnect повинно здійснюватися лише тоді, коли автомобіль безпечно припаркований. Використовувати систему завжди потрібно відповідно до правил дорожнього руху. Водії повинні використовувати систему лише тоді, коли це безпечно. Користувачі повинні усвідомлювати, що використання технології гучного зв'язку може відволікати від стеження за дорогою, а це може знизити контроль над автомобілем.

  Виробник залишає за собою право запровадити оплату за користування сервісом Nissan Connect.

  На чутливість і використання функцій може вплинути поганий сигнал зв’язку в автомобілі. Для оптимальних результатів переконайтеся, що ваш автомобіль перебуває в мережі з хорошим покриттям.

  [3] Android auto™ працює при наявності офіційного додатка Android Auto™ у смартфоні власника. Компанія ТОВ "Ніссан Мотор Україна" не відповідає за доступність офіційного додатка Android Auto™ в Україні.