Nissan X-Trail


ЦІНА ВІД:
840 820 грн.


local_gas_station
ВИТРАТА ПАЛЬНОГО, Л/100 КМ

ОТ 4,6

rv_hookup
ПОТУЖНІСТЬ, Л.С.

ДО 171

airline_seat_recline_extra
СИДІННЯ

5


АВТОМОБІЛЬ З ПОВНИМ ПРИВОДОМ, СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ

ВЕЛИКИЙ, ВПЕВНЕНИЙ ПОЗАШЛЯХОВИК З ПОВНИМ ПРИВОДОМ

Насолоджуйтесь часом, проведеним з близькими, завдяки цьому великому, впевненому кросоверу, в якому є все, що потрібно для успіху: потужний дизайн, солідна функціональність, надсучасні технології, комфорт і гнучкі можливості для активного проведення часу.

ОСОБЛИВОСТІ КОНЦЕПЦІЇ INTELLIGENT MOBILITY

ОМФОРТНЕ ТА ЗАХОПЛИВЕ ВОДІННЯ ПОЗАШЛЯХОВИКА

Системи Intelligent Mobility в Nissan X-TRAIL — ваша допомога у забезпеченні впевненого та надійного керування автомобілем.


ДИЗАЙН NISSAN X-TRAIL

ПРЕМІАЛЬНИЙ ДИЗАЙН ПОЗАШЛЯХОВИКА

Сталеві та хромовані елементи дизайну, нові передні фари та нові литі диски дозволяють Nissan X-TRAIL залишатися суперником, з яким не можна не рахуватися.

ТЕХНОЛОГІЇ NISSAN X-TRAIL

УСТАТКУВАННЯ ПРЕМІУМ-КЛАСУ

Використовуючи NissanConnect, Ви можете отримати доступ до своїх мобільних застосувань і навігації в одному місці, а першокласна акустична система Bose дарує вам прекрасне звучання улюбленої музики.

 • 17tdieulhd-xtrailhelios009.jpg.ximg.l_6_m.smart.480x270.jpg
 • 17tdieulhd-xtrailhelios008.jpg.ximg.l_6_m.smart.480x270.jpg
 • 17tdieulhd-xtrailhelios010.jpg.ximg.l_6_m.smart.480x270.jpg

БУДЬ-ЯКІ ДОРОГИ У БУДЬ-ЯКУ ПОГОДУ

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ NISSAN X-TRAIL

Інноваційні технології динамічного водіння та інтелектуальна система приводу 4х4 роблять новий Nissan X - TRAIL чутливим автомобілем, який адаптується до будь-яких умов.

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРЫ NISSAN

Виведіть свій позашляховик Nissan X - TRAIL на новий рівень за допомогою аксесуарів, що народжують стиль, що впорядковують простір і таких, що забезпечують захист.

Спеціальні пропозиції


ЦІНА ВІД:
{$product.price} грн.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

 • - Витрата пального від 4,6 л/100 км
 • - Інтелектуальна система приводу 4х4
 • - Підігрів керма і всіх сидінь


  NISSAN X-TRAIL

  ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ

  Якщо Ви або Ваші найближчі родичі є власниками автомобіля Nissan, то при покупці нового автомобіля Ви можете скористатися пропозиціями:

 • - 1% знижки від рекомендованої ціни нового автомобіля*
 • - процентна ставка на 2% нижче спеціальних річних ставок за програмою Nissan Financial Services на обрану модель.
 • *З 06.11.2020 наведені умови розповсюджуються тільки на автомобілі в комплектаціях Tekna, не враховуючи вартість фарби металік, комплекту килимків та набору автомобіліста.

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМУ ЛОЯЛЬНОСТІ


  NISSAN FINANCIAL SERVICES

  ВІДСОТКОВІ СТАВКИ ЗНИЖЕНО З 19.11.2021

  УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ NISSAN FINANCIAL SERVICES [*]


  Первий взнос 1 рік 2 роки 3 роки 4 роки 5 років 6 років 7 років Одноразова комісія
  від 50% 0,01% 0,01% 0,01% 3,99% 3,99% 4,99% 4,99% 1,9%
  від 40% 0,01% 0,01% 3,99% 4,99% 4,99% 5,99% 5,99% 1,9%
  від 30% 0,01%** 3,99% 4,99% 5,99% 5,99% 5,99% 3,99% 1,9%
  від 20% 0,01%** 3,99% 5,99% 6,99% 6,99% 6,99% 5,99% 1,9%
  від 10% 0,01%** 3,99% 5,99% 6,99% 7,99% 7,99% 7,99% 1,9%

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО NISSAN FINANCIAL SERVICES


  ВІДСОТКОВІ СТАВКИ NISSAN SMART

  Перший внесок Термін кредитування, роки Річна процентна ставка, грн Залишкова вартість
  від 30% 3 4,99% 30%

  ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО NISSAN SMART

  * Акція триває з 1 до 30 листопада 2021 року в салонах офіційних дилерів Nissan на всій території України. Про деталі дізнавайтеся на сайті www.nissan.ua та за телефоном гарячої лінії 0 800 303 307. Безкоштовно з усіх стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

  Ви можете отримати кредит за програмою Nissan Financial Services для придбання автомобіля Nissan на наступних умовах: максимальний строк кредиту – 84 місяців, перший внесок – від 10% від вартості автомобіля, максимальна сума кредиту – 2 600 000 грн, процентна ставка – від 0,01% річних, одноразова комісія банку за видачу кредиту – 1,9% від суми кредиту, комісія за операції в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна – 750 грн. Реальна процентна ставка становить від 22,7% річних (розрахована виходячи із строку кредитування 24 місяці за процентною ставкою 3,99% річних, перший внесок – 10% від вартості авто, ануїтетний графік погашення, страхування КАСКО – 6,2%, страхування життя і здоров’я позичальника – 2,99% від суми кредиту, разова комісія за видачу кредиту – 1,9% від суми кредиту). Фактичне значення реальної річної процентної ставки за кредитом буде залежати від індивідуальних умов кредитування (суми кредиту, строку, спеціальних умов за продуктом тощо). Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення військової операції під керівництвом Об’єднаних сил. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua. Кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний №149 в Державному реєстрі банків. Замовником реклами кредитних послуг є АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».
  ** Інформація щодо ціни, обладнання, комплектації та характеристики автомобілів, а також інші дані, що вказані на сайті, можуть відрізнятись від актуальних. Компанія ТОВ "Ніссан Мотор Україна" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати дані, зазначені на сайті. Вказана на сайті ціна є рекомендованою роздрібною ціною. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерів Nissan в Україні. Не є публічною офертою. Дана інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов'язання компанії ТОВ "Ніссан Мотор Україна".
  Авто відкрите до замовлення в EV-спеціалізованих офіційних дилерських центрах Nissan в Україні. Про наявність авто в салонах дізнавайтесь в EV-спеціалізованих офіційних дилерів Nissan в Україні. Зображення та описи наведені лише для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків та не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або можуть не входити до стандартної комплектації (доступні як додаткові опції).


Дизайн

{if !$wa->isMobile()}
{$wa->dislider->showSlider('14')}
{/if}


НАЗУСТРІЧ ПРИГОДАМ

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД NISSAN X-TRAIL

Здивуйте оточуючих. Поєднуючи в собі позашляхові можливості та першокласний стильний дизайн, цей кросовер приверне до себе увагу.


{if !$wa->isMobile()}

{$wa->dislider->showSlider('15')}

{/if}

ПАНОРАМНИЙ ЛЮК З ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ

Захоплюйтесь разом зі своїми близькими: панорамний люк з електроприводом відкривається прямо над сидіннями заднього ряду, що надає всім пасажирам автомобіля можливість насолодитися чарівністю зіркового неба.


ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ СПОСІБ ПЕРЕСУВАННЯ

ВДОСКОНАЛЕНІ АЕРОДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Аеродинамічні панелі навколо стійок та низьке аеродинамічне днище кузова забезпечують більш тиху їзду та економічність, яка вражає.


ДИВІТЬСЯ, ЯК ПРАЦЮЮТЬ АКТИВНІ ЖАЛЮЗІ РЕШІТКИ РАДІАТОРА

АКТИВНІ ЖАЛЮЗІ РЕШІТКИ РАДІАТОРА

З Nissan X - TRAIL поняття "аеродинаміка" виходить на новий рівень: активні жалюзі решітки радіатора автоматично регулюються під час їзди. При нормальній температурі двигуна жалюзі закриті, що зменшує вступ повітря у відсік двигуна. Це знижує аеродинамічний опір і покращує витрату палива.


НОВІ МОЖЛИВОСТІ ПРЕМІУМ-КЛАСУ

ІНТЕР’ЄР NISSAN X-TRAIL

Насолодіться якістю та витонченістю інтер’єру Nissan X-TRAIL, який водночас заспокоює, збадьорює та сприяє розслабленню.

{if !$wa->isMobile()}

{$wa->dislider->showSlider('16')}

{/if}


МІСЦЯ ВИСТАЧИТЬ ДЛЯ КОЖНОГО, ХТО ЛЮБИТЬ ПРИГОДИ РОЗДІЛЕННЯ ПРОСТОРУ

СИДІННЯ EZ FLEX

Неймовірно зручні сидіння з ефектом невагомості і подушками, які набувають форми відповідно до точок тиску сидячого пасажира.

Особливості


СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

BOSE AUDIO SYSTEM

Завдяки восьми акустичним корпусам, які рівномірно розподіляють звуки усередині автомобіля, ви насолоджуватиметеся якісним звуком особливої глибини і чистоти як на передніх, так і на задніх сидіннях.

КАРТИ І БІЛЬШЕ

СИСТЕМА НАВИГАЦІЇ NISSANCONNECT

РОЗМОВИ ПО ТЕЛЕФОНУ ЗА ДОПОМОГОЮ БЕЗПРОВІДНОГО ГУЧНОГО ЗВ'ЯЗКУ

BLUETOOTH

МУЗИКА ТА ЗАРЯДКА

USB ДЛЯ ШВИДКОЇ ЗАРЯДКИ


ІНОВАЦІЇ В СЕРЕДИНІ

МОНІТОР NISSAN ADVANCED DRIVE-ASSIST

Ви почуватимете себе упевненіше і справлятися з будь-якою ситуацією керуючись необхідній інформації, що відображається на 5-дюймовому центральному кольоровому дисплеї.

СЛЕДУЮЩИЙ ШАГ

БІЛЬШ МІСТКИЙ

УНІВЕРСАЛЬНЕ БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Багажник Nissan X - Trail легко адаптується до ваших потреб. Можна скласти заднє сидіння або організувати повністю плоску поверхню для великого багажу, використайте раціонально простір, щоб зберігати усі речі в порядку.


ЕКОНОМІЯ ПАЛИВА

Легкий контролер палива в подорожі. Ви можете перевірити миттєво споживання палива на дисплеї авто.

Hands Free

Ви завжди знатимете, хто дзвонить вам завдяки вбудованій функції Bluetooth.


КОМФОРТ В САЛОНІ

Кожна деталь в Nissan X - Trail отримала удосконалення: нові передні сидіння з функцією пам'яті на дві персони у поєднанні з конфігурацією бічних дзеркал.

СИДІННЯ З ПІДІГРІВОМ

Передні сидіння з підігріванням пропонують підвищений комфорт з настанням холодів.

ФУНКЦІЯ ПАМ'ЯТІ НА ДВІ ПЕРСОНИ В СИДІННЯХ

Запам'ятати раз і назавжди - сидіння набувають форми вашого тіла з урахуванням ваших потреб разом з конфігурацією дверних дзеркал. Це можливо завдяки функції пам'яті на дві персони.

ДВОХЗОННИЙ КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ

Зберігайте прохолоду для себе і тепло для переднього пасажира або навпаки.

ДИСТАНЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ / ЗАКРИТТЯ ВІКОН

Новий QASHQAI дозволяє освіжити ваше авто зсередини або зовні, тепер ви можете видалено відкривати вікна за допомогою системи i - key.

Intelligent mobility

НА ШЛЯХУ ДО УПЕВНЕНОГО ДРАЙВУ
ВІД ДОПОМОГИ В ЗАБЕЗПЕЧЕННІ КОМФОРТУ І БЕЗПЕКИ ДО АВТОНОМНОГО УПРАВЛІННЯ В МАЙБУТНЬОМУ. З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ СИСТЕМАМИ NISSAN ВИ ОТРИМАЄТЕ АБСОЛЮТНО НОВИЙ ДОСВІД В УПРАВЛІННІ АВТОМОБІЛЕМ

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ПРИНЦИПИАЛЬНО НОВЫЙ УРОВЕНЬ УВЕРЕННОСТИ

Інтелектуальні системи Nissan працюють заради вашого комфорту і безпеки. Спостерігаючи за вашим авто і навколишніми об'єктами, вони допомагають передбачити непередбачені ситуації.

ПІДТРИМКА В ПОТРІБНУ ХВИЛИНУ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ NISSAN ДЛЯ ВОДІННЯ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ ВИСОКОЮ ЧУТЛИВІСТЮ, ТОМУ У будь-який момент ГОТОВІ ЗАПОБІГТИ НЕПРИЄМНОСТЯМ.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

Якщо на шляху є будь-які перешкоди, система попередить вас і при необхідності понизить швидкість.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РЯДНОСТІ РУХУ

Не спати! Система попередить вас, якщо ви почнете з'їжджати із смуги без включення покажчиків повороту.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ФАРИ З ДАТЧИКОМ СВІТЛА І СИСТЕМОЮ АДАПТИВНОГО ПЕРЕДНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ

Елегантні фари в кросовері Nissan по-справжньому інтелектуально освітлюють вам шлях, не лише визначаючи настання темряви, але і підсвічуючи дорогу при поворотах завдяки використанню системи адаптивного переднього освітлення.

СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ
З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ СИСТЕМАМИ NISSAN ДЛЯ ВОДІННЯ ВИ ВІДЧУВАЄТЕ ЩЕ БІЛЬШЕ УПЕВНЕНОСТІ І КОНТРОЛЮ, що ПРИНОСЯТЬ ЗАДОВОЛЕННЯ, - ВИХОДИТИ НА ДОРОГУ СТАЄ РАДІСНІШЕ З КОЖНИМ ДНЕМ.
ПОВНІСТЮ РОЗУМІТИ СИТУАЦІЮ НАВКОЛО ВАШОГО КРОСОВЕРА
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ NISSAN ДЛЯ ВОДІННЯ ВИКОРИСТОВУЮТЬ НОВУ ТЕХНОЛОГІЮ РАДАРІВ, ЗАВДЯКИ ЯКІЙ ВОНИ ПОСТІЙНО СТЕЖАТЬ ЗА УСІМА ПОДІЯМИ, ЩО ВІДБУВАЮТЬСЯ НАВКОЛО ВАС, І ДОПОМАГАЮТЬ ВПОРАТИСЯ З НЕПЕРЕДБАЧЕНИМИ СИТУАЦІЯМИ.
СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ "СЛІПИХ ЗОН"

Система попередить вас при виявленні транспортних засобів в "мертвій зоні" позаду вашого автомобіля.

ОБНАРУЖЕНИЕ ДВИЖУЩИХСЯ ОБЪЕКТОВ

При використанні системи кругового огляду, вона попередить вас, якщо виявить поблизу який-небудь об'єкт, що рухається, наприклад, візок або маленьку дитину.

СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПЕРЕХРЕСНИЙ РУХ ЗЗАДУ

Система попередить вас про поперечний рух автомобілів ззаду, коли ви рухаєтеся заднім ходом.

ПОВНІСТЮ РОЗУМІТИ СИТУАЦІЮ НАВКОЛО ВАШОГО АВТО
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ NISSAN ДЛЯ ВОДІННЯ ВИКОРИСТОВУЮТЬ НОВУ ТЕХНОЛОГІЮ РАДАРІВ, ЗАВДЯКИ ЯКІЙ ВОНИ ПОСТІЙНО СТЕЖАТЬ ЗА УСІМА ПОДІЯМИ, що ВІДБУВАЮТЬСЯ НАВКОЛО ВАС, І ДОПОМАГАЮТЬ ВПОРАТИСЯ З НЕПЕРЕДБАЧЕНИМИ СИТУАЦІЯМИ.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ТРАЄКТОРІЇ РУХУ

Поворотне рішення. Ця система регулює тиск в гальмівній системі для кожного колеса окремо, щоб підтримувати оптимальну траєкторію на поворотах.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА РЕГУЛЮВАННЯ ПЛАВНОСТІ ХОДУ

Рухайтеся плавно по купині. Система включає плавне гальмування для відвертання трясіння на нерівній дорозі і забезпечує комфортну плавну їзду.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ГАЛЬМУВАННЯ ДВИГУНОМ

Відчуйте поворот. Система управляє автоматичною коробкою передач так, ніби ви самі виконуєте звичайний маневр на злегка невеликому повороті. Вона переходить на низьку передачі для плавного входу в маневр, потім повертається на більш високу при виході з нього.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПРИВОДУ 4Х4

Система максимізувала тягу, як на нерівних дорогах, так і на асфальтових дорогах. За допомогою датчиків і комп'ютера ця інтелектуальна система виявляє прослизання коліс і миттєво розподіляє момент, що крутить, до 50% на задню вісь.

СИСТЕМА УТРИМАННЯ АВТОМОБІЛЯ

Система утримує транспортний засіб в нерухомому стані, при цьому водієві не треба тримати ногу на педалі гальма або застосовувати ручне гальмо.


ЕФЕКТИВНА ДИНАМІКА

НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ НОВИМИ ВРАЖЕННЯМИ ВІД ВОДІННЯ

ВИПРОБУЙТЕ ТУРБОДВИГУН У ДІЇ
НАТИСНІТЬ НА ПЕДАЛЬ ГАЗА І НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ АЕРОДИНАМІЧНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ НОВОГО NISSAN X - TRAIL, ОСНАЩЕНОГО КОМПАКТНИМ І ЕКОНОМІЧНИМ ДВИГУНОМ, ЯКИЙ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВИСОКОЮ ЧУЙНІСТЮ. ВИ БУДЕТЕ ЗДИВОВАНІ.

Технічні характеристики

МОЖЛИВОСТЫ

ПІДКОРЮЙТЕ БУДЬ-ЯКІ ДОРОГИ

ПОГАНА ПОГОДА? КРУТІ ПОВОРОТИ? НІЩО НЕ ЗУПИНИТЬ NISSAN X - TRAIL. І НАВІТЬ В ІДЕАЛЬНИХ УМОВАХ ЇЗДИ ВИ ВІДЧУЄТЕ РІЗНИЦЮ.


ВІДКРИВАЙТЕ НОВІ ГОРИЗОНТИ

ПЕРЕДОВІ ДВИГУНИ

Хочете мати ідеальний місткий автомобіль з повним приводом з невеликою витратою палива? Завдяки аеродинамічним характеристикам кузова і практично безступінчатій трансмісії Xtronic автомобіль Nissan X - TRAIL - саме те, що вам треба.

ПРОСТОЕ ЭКОНОМИЧНОЕ РЕШЕНИЕПРОСТЕ ЕКОНОМІЧНЕ РІШЕННЯ

КОРОБКА ПЕРЕДАЧ X-TRONIC

На відміну від ступінчастих коробок передач, варіатор з електронним управлінням від Nissan забезпечує плавне збільшення потужності, а тепер ще і може працювати в екорежимі.

ПОТУЖНІСТЬ

МЕХАНІЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

Шестиступінчаста механічна коробка передач забезпечує потрібну потужність, коли це вам треба. Трьохконусні синхронізатори забезпечують швидке і точне перемикання передач, а понижена втрата оборотів забезпечує миттєву реакцію автомобіля.

Бензин   Витрата палива, л/100 км (міський цикл) Витрата палива, л/100 км (заміський цикл) Витрата палива, л/100 км (змішаний цикл)
Викиди CO2, г/км
2.0 – 6MT 2WD
11,1
6,5
8,2
190
2.0 – Xtronic 2WD
9,0
6,1 7,1
165
2.0 – Xtronic 4WD
9,4
6,4
7,5
174
2.5 – Xtronic 4WD
11,0
6,4
8,3
192
Дизель 1.6 – Xtronic 2WD
5,8
4,6
5,1
133
1.6 – 6MT 4WD
6,3 4,9
5,4
143

МОМЕНТАЛЬНА АДАПТАЦІЯ ДО ЗМІНИ ПОГОДНИХ УМОВ

СИСТЕМА ІНТУЇТИВНОГО ПОВНОГО ПРИВОДУ

Nissan X - TRAIL може адаптуватися до зміни умов в 30 разів швидше, ніж моргає око. Коли починається дощ або сніг, система автоматично перерозподіляє потужність на колеса з найкращим зчепленням з дорогою.

РОЗУМНА ПОТУЖНІСТЬ

Система All - Mode 4x4 - i забезпечує відмінну роботу повного приводу Nissan X - TRAIL як на дорозі, так і в умовах бездоріжжя. Для максимальної ефективності ви можете використати режим постійного приводу на одну вісь. Автоматичний режим постійно контролює умови руху і забезпечує збалансований розподіл потужності між передньою і задньою осями.

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ?

* Вказані опції доступні не в усіх комплектаціях.

**Інформація за ціною, устаткуванням, комплектацією і характеристикою автомобілів, а також інші дані, вказані на сайті, можуть відрізнятися від актуальних. Компанія ТОВ "Ниссан Мотор Україна" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати дані, вказані на сайті. Вказана на сайті ціна є рекомендованою роздрібною ціною. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерів Nissan в Україні. Не є публічною офертою. Ця інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов'язання компанії ТОВ "Ниссан Мотор Україна".

Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов'язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.

Аксесуари

АКСЕСУАРИ ДЛЯ АКТИВНОГО ВОДІННЯ

ДАРУЙТЕ ВРАЖЕННЯ

Жадоба до пригод — це те, що об'єднує усіх. Вибирайте стильні і оригінальні аксесуари Nissan, і тоді ваш Nissan X - TRAIL принесе вам удачу.

Nissan X-TRAIL


ПРОВЕДІТЬ ЧАС РАЗОМ З БЛИЗЬКИМИ

КОМПЛЕКТ АКСЕСУАРІВ ПРЕМІУМ-КЛАСУ FAMILY

СТИЛЬНИЙ УЧАСНИК ВАШОЇ КОМПАНІЇ

ДИНАМІЧНІСТЬ, СТИЛЬ, ГОТОВНІСТЬ До БУДЬ-ЯКИХ ПРИГОД... ВИ НЕ ПРОСТО СІМ'Я, ВИ — КОМАНДА. З КОМПЛЕКТОМ ГЛЯНСОВИХ ХРОМОВАНИХ АКСЕСУАРІВ FAMILY ВАШ NISSAN X - TRAIL ЗАСІЯЄ В УНІСОН З ВАШИМ НАСТРОЄМ.

ХРОМОВАНА НАКЛАДКА НА КРАЙ ДВЕРЕЙ БАГАЖНИКА

Номер деталі: KE791-4C520

ХРОМОВАНІ НАКЛАДКИ НА ДЗЕРКАЛА

Номер деталі: KE960-4E500

ЗОВНІШНІ АКСЕСУАРИ

АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ

ВИРУШАЙТЕ В ПОДОРОЖ З КРАЩИМ КОМПЛЕКТОМ ЗОВНІШНІХ АКСЕСУАРІВ. ЗАВДЯКИ ПРАВИЛЬНИМ ДИСКАМ, ОПТИМАЛЬНИМ ЗАСОБАМ ЗАХИСТУ І ЕФЕКТНОМУ ЗОВНІШНЬОМУ ВИГЛЯДУ ВАС НІЩО НЕ ЗУПИНИТЬ.

ПЕРЕДНЯ ДЕКОРАТИВНА НАКЛАДКА

Номер деталі: KE540-4B53A

КУТОВА ДЕКОРАТИВНА НАКЛАДКА Із СТАЛІ ДЛЯ ЗАДНЬОГО БАМПЕРА

Номер деталі: KE545-4B53A

БІЧНИЙ ДЕКОРАТИВНИЙ ВІДБІЙНИК З ПІДСВІЧУВАННЯМ

Номер деталі: KE543-4B03A

БІЧНА ДЕКОРАТИВНА НАКЛАДКА

Номер детали: KE760-6F06A

БІЧНІ ПОРОГИ

Алюмініві:
Номер деталі: KE543-6F560

Алюмініві чорні
Номер деталі: KE543-6F561

ХРОМОВАНА ВЕРТИКАЛЬНА НАКЛАДКА НА ВІКНО

Номер деталі: KE605-4C600

ХРОМОВАНІ РЕШЕТЧАСТІ ПОРОГИ

Номер деталі: KE760-4C500


19-ДЮЙМОВИЙ ДИСК IBISCUS, ДВУХКОЛЬОРОВИЙ (Ч/Б), З КОВПАЧКОМ ПО ЦЕНТРУ

Номер деталі: KE409-HV400BI

19-ДЮЙМОВИЙ ДИСК IBISCUS, СІРИЙ, ПОЛІРОВАНИЙ, З КОВПАЧКОМ ПО ЦЕНТРУ

Номер деталі: KE409-4C400DS

19-ДЮЙМОВИЙ ДИСК IBISCUS, СЕРЕБРИСТИЙ, З КОВПАЧКОМ ПО ЦЕНТРУ

Номер деталі: KE409-4C400

19-ДЮЙМОВИЙ ДИСК WIND, СЕРЕБРИСТИЙ, З КОВПАЧКОМ ПО ЦЕНТРУ

Номер деталі: KE409-4E400

19-ДЮЙМОВИЙ ДИСК WIND, СІРИЙ, ПОЛІРОВАНИЙ, З КОВПАЧКОМ ПО ЦЕНТРУ

Номер деталі: KE409-4E400DS


БІЛЬШЕ МІСЦЯ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ

БАГАЖНИК НА ДАХУ, ЯКИЙ ВСТАНОВЛЮЄТЬСЯ В ДВА РАХУНКИ

Завдяки багажному ящику, який легко встановлюється на даху, в салоні Nissan X - TRAIL більше місця для маленьких розбійників. Багажник відкривається з двох сторін, що дозволяє швидко наводити лад в автомобілі.

  ОБ'ЄМ, Л ДОВЖИНА ШИРИНА ВИСОТА КГ
ВЕЛИКИЙ БАГАЖНИК KE734-630BK 630 2100 900 420 17,5
СЕРЕДНІЙ БАГАЖНИК: KE734-480BK 480 1900 800 400 15
МАЛИЙ БАГАЖНИК: KE734-380BK 380 1900 800 400 15
НАСТУПНИЙ КРОК

ПЕРЕДЧУТТЯ ПРИГОД

КОМПЛЕКТ АКСЕСУАРІВ ADVENTURE ДЛЯ АВТОМОБІЛЯ З ПОВНИМ ПРИВОДОМ

ДА БУДЕ СНІГ

Коли випаде перший сніг, декоративні панелі Nissan X - TRAIL красиво заграють на сонці. Приготуйтеся випробувати радість пригод з комплектом Adventure для автомобіля з повним приводом.

ПЕРЕДНЯ ДЕКОРАТИВНА НАКЛАДКА З ПОПЕРЕЧНИМИ ПОГЛИБЛЕННЯМИ

Номер деталі: KE540-6F04A

ЗАДНЯ ДЕКОРАТИВНА НАКЛАДКА*

Номер деталі: KE547-6F04D, KE547-6F04A, KE547-6F04C, KE547-6F04B

* Залежно від наявності датчиків парковки і підготовки для тягово-зчіпного пристрою; додаткові відомості рекомендується запросити у дилера перед купівлею.


НАРУЖНІ АКСЕСУАРИ

ПОВНА ГОТОВНІСТЬ ДЛЯ ПРИГОД

Навіть похмурий і непогожий день заграє яскравими фарбами завдяки плівці для захисту від подряпин на передній бампер.

Навіть похмурий і непогожий день заграє яскравими фарбами завдяки плівці для захисту від подряпин на передній бампер.

Номер деталі: KE537-HV510

ПЛІВКА ДЛЯ ЗАХИСТУ ВІД ПОДРЯПИН НА ЗАДНІЙ БАМПЕР

Номер деталі: KE537-HV570

ВЕРХНЯ ЗАХИСНА НАКЛАДКА ДЛЯ БАМПЕРА

Номер деталі: KE791-6F11C


ЛИТІ ДИСКИ ДЛЯ ПРИГОД

17-ДЮЙМОВИЙ ДИСК ПРЕМІУМ-КЛАСУ FUJI, СРІБЛЯСТИЙ, З КОВПАЧКОМ ПО ЦЕНТРУ

Номер деталі: KE409-6F200

17-ДЮЙМОВИЙ ДИСК FUJI, ЧОРНИЙ, З КОВПАЧКОМ ПО ЦЕНТРУ

Номер деталі: KE409-6F200BZ

17-ДЮЙМОВИЙ ДИСК FLOW, СРІБЛЯСТИЙ, З КОВПАЧКОМ ПО ЦЕНТРУ

Номер деталі: KE409-4C200

17-ДЮЙМОВИЙ ДИСК FLOW, ЧОРНИЙ, ПОЛІРОВАНИЙ, З КОВПАЧКОМ ПО ЦЕНТРУ

Номер деталі: KE409-4C200B1

18-ДЮЙМОВИЙ ДИСК HIMALAYA, ЧОРНИЙ МЕТАЛІК, що ПОЛІРУЄТЬСЯ, З КОВПАЧКОМ ПО ЦЕНТРУ

Номер деталі: KE409-4C300B1

УТРИМУВАЧІ ДЛЯ УСТАТКУВАННЯ

ЇДЬТЕ ЩЕ ДАЛІ

НАВАНТАЖИВШИ НА АВТОМОБІЛЬ ДО 4 ВЕЛОСИПЕДІВ ИЛИ 6 ПАР ЛИЖ, СМІЛИВО ВИРУШАЙТЕ НА ПІДКОРЕННЯ НОВИХ ВЕРШИН. ЯКЩО НАМІЧАЄТЬСЯ СЕРЙОЗНІША ПОДОРОЖ, ВСТАНОВІТЬ ЗНІМНИЙ ТЯГОВО-ЗЧІПНИЙ ПРИСТРІЙ І ВІЗЬМІТЬ З СОБОЮ КВАДРОЦИКЛ, ТРЕЙЛЕР ИЛИ ЧОВЕН.

ЗНІМНИЙ СКЛАДАНИЙ УТРИМУВАЧ ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДА НА ТЯГОВО-ЗЧІПНИЙ ПРИСТРІЙ

На 2 велосипеди, 7 фіксаторів, Euroride
Номер деталі : KE738 - 70207

На 3 велосипеди, 13 фіксаторів, Euroway G2
Номер деталі : KS738 - 71313

НАВІСНИЙ УТРИМУВАЧ ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДА(НА 4 ВЕЛОСИПЕДИ)

Номер деталі: KS738-75400

ВИСУВНИЙ УТРИМУВАЧ ДЛЯ ЛИЖ (ДО 6 ПАР)

Номер деталі: KE738-99996

Поперечки для рейлингов на даху
Номер деталі : KE732 - 4C010

ЗНІМНИЙ ТЯГОВО-ЗЧІПНИЙ ПРИСТРІЙ

Номер деталі: KE500-6FL51


УДОСКОНАЛЮЙТЕ ІНТЕР'ЄР ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ

КОМПЛЕКТ АКСЕСУАРІВ ДЛЯ САЛОНУ

КОМФОРТНИЙ САЛОН

ПОЛІПШІТЬ ІНТЕР'ЄР САЛОНУ ЗА ДОПОМОГОЮ ОРИГІНАЛЬНИХ АКСЕСУАРІВ NISSAN. ЗАВЖДИ ДОБРЕ МАТИ ЗАТИШНЕ МІСЦЕ, ДЕ МОЖНА ВІДПОЧИТИ ВІД ПРИГОД.

НАКЛАДКА НА ПОРІГ З ПІДСВІЧУВАННЯМ

Алюмініва. Номер деталі: KE967-6F540

Чорна. Номер деталі: KE967-6F541

КОМФОРТНЕ ПІДСВІЧУВАННЯ САЛОНУ

Номер деталі: KE630-HV51A

УТРИМУВАЧ ДЛЯ СМАРТФОНУ З ОБЕРТАННЯМ НА 360 ГРАДУСІВ (ЧОРНИЙ)

Номер деталі: KS289-360BL

УНІВЕРСАЛЬНИЙ УТРИМУВАЧ ДЛЯ ПЛАНШЕТА

Номер деталі: KS289-TH0BL

ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ З ДВОМА USB- ПОРТАМИ ДЛЯ ЗАДНІХ СИДІНЬ

Номер деталі: KE930-HV500

ГНУЧКИЙ ПІДДОН У БАГАЖНИК (5 МІСЦЬ)

Номер деталі: KE965-6F5S0

Номер деталі (7 місць): KE965-4C7S0

ВИСОКОЯКІСНИЙ КИЛИМОК З ЧОРНОГО ТЕКСТИЛЮ З ХРОМОВАНОЮ ВСТАВКОЮ

Номер деталі: KE745-6F081

ВИСОКОЯКІСНИЙ КИЛИМОК З КОРИЧНЕВОГО ТЕКСТИЛЮ З ХРОМОВАНОЮ ВСТАВКОЮ

Номер деталі: KE745-6F08B

ВЕЛЮРОВИЙ ТЕКСТИЛЬНИЙ КИЛИМОК

Номер детали: KE745-6F001


ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРУ

ЗНАЙДІТЬ ТЕ, ЩО ПІДІЙДЕ ДЛЯ ВАШОГО NISSAN X - TRAIL

Хочете дізнатися більше? Завантажте повну версію брошури і виберіть аксесуари, що підкреслюють індивідуальність вашого Nissan X - TRAIL.