Детальніше про Nissan Intelligent Mobility | Фрунзе-Авто в Харкові

НА ШЛЯХУ ДО УПЕВНЕНОГО ДРАЙВУ
ВІД ДОПОМОГИ В ЗАБЕЗПЕЧЕННІ КОМФОРТУ І БЕЗПЕКИ ДО АВТОНОМНОГО УПРАВЛІННЯ В МАЙБУТНЬОМУ. З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ СИСТЕМАМИ NISSAN ВИ ОТРИМАЄТЕ АБСОЛЮТНО НОВИЙ ДОСВІД В УПРАВЛІННІ АВТОМОБІЛЕМ

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ПРИНЦИПИАЛЬНО НОВЫЙ УРОВЕНЬ УВЕРЕННОСТИ

Інтелектуальні системи Nissan працюють заради вашого комфорту і безпеки. Спостерігаючи за вашим авто і навколишніми об'єктами, вони допомагають передбачити непередбачені ситуації.

ПІДТРИМКА В ПОТРІБНУ ХВИЛИНУ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ NISSAN ДЛЯ ВОДІННЯ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ ВИСОКОЮ ЧУТЛИВІСТЮ, ТОМУ У будь-який момент ГОТОВІ ЗАПОБІГТИ НЕПРИЄМНОСТЯМ.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

Якщо на шляху є будь-які перешкоди, система попередить вас і при необхідності понизить швидкість.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РЯДНОСТІ РУХУ

Не спати! Система попередить вас, якщо ви почнете з'їжджати із смуги без включення покажчиків повороту.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ФАРИ З ДАТЧИКОМ СВІТЛА І СИСТЕМОЮ АДАПТИВНОГО ПЕРЕДНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ

Елегантні фари в кросовері Nissan по-справжньому інтелектуально освітлюють вам шлях, не лише визначаючи настання темряви, але і підсвічуючи дорогу при поворотах завдяки використанню системи адаптивного переднього освітлення.

СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ
З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ СИСТЕМАМИ NISSAN ДЛЯ ВОДІННЯ ВИ ВІДЧУВАЄТЕ ЩЕ БІЛЬШЕ УПЕВНЕНОСТІ І КОНТРОЛЮ, що ПРИНОСЯТЬ ЗАДОВОЛЕННЯ, - ВИХОДИТИ НА ДОРОГУ СТАЄ РАДІСНІШЕ З КОЖНИМ ДНЕМ.
ПОВНІСТЮ РОЗУМІТИ СИТУАЦІЮ НАВКОЛО ВАШОГО КРОСОВЕРА
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ NISSAN ДЛЯ ВОДІННЯ ВИКОРИСТОВУЮТЬ НОВУ ТЕХНОЛОГІЮ РАДАРІВ, ЗАВДЯКИ ЯКІЙ ВОНИ ПОСТІЙНО СТЕЖАТЬ ЗА УСІМА ПОДІЯМИ, ЩО ВІДБУВАЮТЬСЯ НАВКОЛО ВАС, І ДОПОМАГАЮТЬ ВПОРАТИСЯ З НЕПЕРЕДБАЧЕНИМИ СИТУАЦІЯМИ.
СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ "СЛІПИХ ЗОН"

Система попередить вас при виявленні транспортних засобів в "мертвій зоні" позаду вашого автомобіля.

ОБНАРУЖЕНИЕ ДВИЖУЩИХСЯ ОБЪЕКТОВ

При використанні системи кругового огляду, вона попередить вас, якщо виявить поблизу який-небудь об'єкт, що рухається, наприклад, візок або маленьку дитину.

СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПЕРЕХРЕСНИЙ РУХ ЗЗАДУ

Система попередить вас про поперечний рух автомобілів ззаду, коли ви рухаєтеся заднім ходом.

ПОВНІСТЮ РОЗУМІТИ СИТУАЦІЮ НАВКОЛО ВАШОГО АВТО
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ NISSAN ДЛЯ ВОДІННЯ ВИКОРИСТОВУЮТЬ НОВУ ТЕХНОЛОГІЮ РАДАРІВ, ЗАВДЯКИ ЯКІЙ ВОНИ ПОСТІЙНО СТЕЖАТЬ ЗА УСІМА ПОДІЯМИ, що ВІДБУВАЮТЬСЯ НАВКОЛО ВАС, І ДОПОМАГАЮТЬ ВПОРАТИСЯ З НЕПЕРЕДБАЧЕНИМИ СИТУАЦІЯМИ.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ТРАЄКТОРІЇ РУХУ

Поворотне рішення. Ця система регулює тиск в гальмівній системі для кожного колеса окремо, щоб підтримувати оптимальну траєкторію на поворотах.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА РЕГУЛЮВАННЯ ПЛАВНОСТІ ХОДУ

Рухайтеся плавно по купині. Система включає плавне гальмування для відвертання трясіння на нерівній дорозі і забезпечує комфортну плавну їзду.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ГАЛЬМУВАННЯ ДВИГУНОМ

Відчуйте поворот. Система управляє автоматичною коробкою передач так, ніби ви самі виконуєте звичайний маневр на злегка невеликому повороті. Вона переходить на низьку передачі для плавного входу в маневр, потім повертається на більш високу при виході з нього.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПРИВОДУ 4Х4

Система максимізувала тягу, як на нерівних дорогах, так і на асфальтових дорогах. За допомогою датчиків і комп'ютера ця інтелектуальна система виявляє прослизання коліс і миттєво розподіляє момент, що крутить, до 50% на задню вісь.

СИСТЕМА УТРИМАННЯ АВТОМОБІЛЯ

Система утримує транспортний засіб в нерухомому стані, при цьому водієві не треба тримати ногу на педалі гальма або застосовувати ручне гальмо.


ЕФЕКТИВНА ДИНАМІКА

НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ НОВИМИ ВРАЖЕННЯМИ ВІД ВОДІННЯ

ВИПРОБУЙТЕ ТУРБОДВИГУН У ДІЇ
НАТИСНІТЬ НА ПЕДАЛЬ ГАЗА І НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ АЕРОДИНАМІЧНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ НОВОГО NISSAN X - TRAIL, ОСНАЩЕНОГО КОМПАКТНИМ І ЕКОНОМІЧНИМ ДВИГУНОМ, ЯКИЙ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВИСОКОЮ ЧУЙНІСТЮ. ВИ БУДЕТЕ ЗДИВОВАНІ.