Технічні характеристики Nissan X-TRAIL | Фрунзе-Авто в Харкові

МОЖЛИВОСТЫ

ПІДКОРЮЙТЕ БУДЬ-ЯКІ ДОРОГИ

ПОГАНА ПОГОДА? КРУТІ ПОВОРОТИ? НІЩО НЕ ЗУПИНИТЬ NISSAN X - TRAIL. І НАВІТЬ В ІДЕАЛЬНИХ УМОВАХ ЇЗДИ ВИ ВІДЧУЄТЕ РІЗНИЦЮ.


ВІДКРИВАЙТЕ НОВІ ГОРИЗОНТИ

ПЕРЕДОВІ ДВИГУНИ

Хочете мати ідеальний місткий автомобіль з повним приводом з невеликою витратою палива? Завдяки аеродинамічним характеристикам кузова і практично безступінчатій трансмісії Xtronic автомобіль Nissan X - TRAIL - саме те, що вам треба.

ПРОСТОЕ ЭКОНОМИЧНОЕ РЕШЕНИЕПРОСТЕ ЕКОНОМІЧНЕ РІШЕННЯ

КОРОБКА ПЕРЕДАЧ X-TRONIC

На відміну від ступінчастих коробок передач, варіатор з електронним управлінням від Nissan забезпечує плавне збільшення потужності, а тепер ще і може працювати в екорежимі.

ПОТУЖНІСТЬ

МЕХАНІЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

Шестиступінчаста механічна коробка передач забезпечує потрібну потужність, коли це вам треба. Трьохконусні синхронізатори забезпечують швидке і точне перемикання передач, а понижена втрата оборотів забезпечує миттєву реакцію автомобіля.

Бензин   Витрата палива, л/100 км (міський цикл) Витрата палива, л/100 км (заміський цикл) Витрата палива, л/100 км (змішаний цикл)
Викиди CO2, г/км
2.0 – 6MT 2WD
11,1
6,5
8,2
190
2.0 – Xtronic 2WD
9,0
6,1 7,1
165
2.0 – Xtronic 4WD
9,4
6,4
7,5
174
2.5 – Xtronic 4WD
11,0
6,4
8,3
192
Дизель 1.6 – Xtronic 2WD
5,8
4,6
5,1
133
1.6 – 6MT 4WD
6,3 4,9
5,4
143

МОМЕНТАЛЬНА АДАПТАЦІЯ ДО ЗМІНИ ПОГОДНИХ УМОВ

СИСТЕМА ІНТУЇТИВНОГО ПОВНОГО ПРИВОДУ

Nissan X - TRAIL може адаптуватися до зміни умов в 30 разів швидше, ніж моргає око. Коли починається дощ або сніг, система автоматично перерозподіляє потужність на колеса з найкращим зчепленням з дорогою.

РОЗУМНА ПОТУЖНІСТЬ

Система All - Mode 4x4 - i забезпечує відмінну роботу повного приводу Nissan X - TRAIL як на дорозі, так і в умовах бездоріжжя. Для максимальної ефективності ви можете використати режим постійного приводу на одну вісь. Автоматичний режим постійно контролює умови руху і забезпечує збалансований розподіл потужності між передньою і задньою осями.

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ?

* Вказані опції доступні не в усіх комплектаціях.

**Інформація за ціною, устаткуванням, комплектацією і характеристикою автомобілів, а також інші дані, вказані на сайті, можуть відрізнятися від актуальних. Компанія ТОВ "Ниссан Мотор Україна" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати дані, вказані на сайті. Вказана на сайті ціна є рекомендованою роздрібною ціною. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерів Nissan в Україні. Не є публічною офертою. Ця інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов'язання компанії ТОВ "Ниссан Мотор Україна".

Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов'язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.